Wasatch Leasing & Property Management, LLC

  • $1100
  • $1.41/Sqft
18250 N 4400 W #6, Fielding, UT, 84311
  • Property Type
  • Bedrooms
  • Bathrooms
  • 778
  • Sq Ft
  • 1980
  • Year Built
For Sale
18250 N 4400 W #6, Fielding, UT, 84311
  • $1100
  • $1.41/Sqft

Overview

Property ID: 2157499
  • Property Type
  • Bedrooms
  • Bathrooms
  • 778
  • Sq Ft
  • 1980
  • Year Built

Description

  • Address 18250 N 4400 W #6,
  • City Fielding,
  • Zip/Postal Code 84311
  • Area US,

Details

Updated on 2026/05/13 16:37:50 pm
  • Property ID: 2157499
  • Price: $1100
  • Property Size: 778 Sq Ft
  • Year Built: 1980
  • Property Type:
  • Property Status: Active
  • Style: Mobile

Additional details

  • Brokerage Commission:
  • Zoning:
  • Total Bathrooms:
  • Lot Size In Acres: 0.02