Wasatch Leasing & Property Management, LLC

  • $1345
  • $1.03/Sqft
18100 N 4400 W, Fielding, UT, 84311
  • Property Type
  • Bedrooms
  • Bathrooms
  • 1300
  • Sq Ft
  • 1983
  • Year Built
For Sale
18100 N 4400 W, Fielding, UT, 84311
  • $1345
  • $1.03/Sqft

Overview

Property ID: 2157484
  • Property Type
  • Bedrooms
  • Bathrooms
  • 1300
  • Sq Ft
  • 1983
  • Year Built

Description

  • Address 18100 N 4400 W,
  • City Fielding,
  • Zip/Postal Code 84311
  • Area US,

Details

Updated on 2026/05/13 16:10:08 pm
  • Property ID: 2157484
  • Price: $1345
  • Property Size: 1300 Sq Ft
  • Year Built: 1983
  • Property Type:
  • Property Status: Active
  • Style: Cabin

Additional details

  • Brokerage Commission:
  • Zoning:
  • Total Bathrooms:
  • Lot Size In Acres: 0.03